Selena - refuge of witchcraft
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου

 

 Επιπλέον Κανόνες χρήσης του Forum

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Sorcerer
Admin
Admin
Sorcerer


Αριθμός μηνυμάτων : 353
Ημερομηνία εγγραφής : 20/10/2009

Επιπλέον Κανόνες χρήσης του Forum Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Επιπλέον Κανόνες χρήσης του Forum   Επιπλέον Κανόνες χρήσης του Forum EmptyΔευ Νοε 30, 2009 12:24 am

Σε αυτό το νήμα θα προσθέτουμε κανόνες που θα πρέπει να έχετε κατά νού για την σωστή καθημερινή χρήση του forum στην κοινότητά μας!


Με βάση πρόσφατο σύστημα Analytics (αναλυτικών στατιστικών αρκετών επιπέδων) και ολόκληρο Administration Panel (σύστημα διαχείρισης και επίβλεψης), υπάρχει τρόπος να δούμε αν κάποιο μέλλος τυγχάνει να χρησιμοποιεί και δεύτερο λογαριασμό, επίσης μπορεί να μας ξεχωρίσει μέλη που υπάρχουν στο ίδιο δίκτυο, π.χ. ίδιο σπίτι, από αυτούς που κάνουν login/logout.
Αυτό το σύστημα μπήκε σε δράση όχι για να σας παρακολουθούμε αλλά για να δούμε τα μέλη μας, ποιες σελίδες επισκέπτονται περισσότερο, ώστε να μπορέσουμε να υποστηρίξουμε εκείνους τους τομείς με περιεχόμενο που φαίνεται ότι έλκει, επίσης και να δούμε πόσοι περνάτε καθημερινά. Γιαυτό λοιπόν μετά από πρόσφατο συμβάν, είμαι σε δύσκολη θέση μετά από συνενόηση και με την Selena για το παρακάτω :

Πολλαπλοί/Διπλότυποι Λογαριασμοί (ενημέρωση 29 Νοε 2009)

Απαγορεύεται η χρήση πολλαπλών λογαριασμών από το ίδιο άτομο, για τους παρακάτω λόγους.
  1. Γιατί απλά δεν χρειάζεται, τα μέλη υπάρχουν εδώ ατομικά και αυτόνομα να μιλούν/συζητούν και να ανταλάσουν μηνύματα με τα άλλα μέλη,
  2. Γιατί δεν χρειάζεται σε κοινότητα σαν την δική μας να κρυβόμαστε πίσω από πολυπλευρικότητες, δεν κάνει καλό και για τον "εσωτερικό" σας κόσμο,
  3. Γιατί δεν είναι δίκαιο και σωστό για τα υπόλοιπα μέλη της κοινότητας.
Είναι μια τακτική που δεν την χρησιμοποιούμε ποτέ ακόμα κι εμείς ως διαχειριστές. Υπάρχει ο κεντρικός λογαριασμός Admin που είναι για τις γενικές και ριζικές αλλαγές της σελίδας, ο λογαριασμός της Selena και ο δικός μου. Έτσι απλοί και καθαροί θα θέλαμε να είστε κι εσείς απέναντί μας, όπως ακριβώς αντιμετωπίζουμε εσάς σαν άτομα, περαστικούς, ενεργά μέλη κλπ. να μας αντιμετωπίζετε κι εσείς όχι μόνο εμας αλλά και όλη την κοινότητα Selena Under the Moon!


Φιλικά, με τις καλύτερες προθέσεις για τα "εσώτερα" των μελών μας!

Με Εκτίμηση, Ειρηνικά Πάντα
Sorcerer

Αρέσει στον χρήστη Σαμάνος-23-

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Επιπλέον Κανόνες χρήσης του Forum
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Κανόνες του Forum

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Selena - refuge of witchcraft :: ΣΕΛΙΔΑ :: Κανόνες & Όροι Χρήσης-
Μετάβαση σε: